Dětské hřiště ve Vodní ulici doplnilo hygienické zázemí

12.12.2017 15:26

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Dětské hřiště ve Vodní ulici ve Valašském Meziříčí se na žádost maminek dočkalo vylepšení. Město zde nechalo nainstalovat hygienické zázemí.
„Těší mě, že se podařilo splnit přání maminkám a nové toalety nainstalovat. Na dětské hřiště se tak dostala pitná voda a v příštích měsících bude hřiště dovybaveno solární energií. Samozřejmostí je také přebalovací pult. S hlavním sponzorem, společností Jacobs Douwe Egberts, plánujeme v budoucnu umístit na volné ploše další nové hrací prvky,“ prozradila místostarostka města Yvona Wojaczková (ANO).
„Nový sanitární modul včetně stavebních úprav vyšel na přibližně 1, 2 milionu korun. Necelou polovičku uhradila společnost Jacobs Douwe Egberts, zbývající část platilo město ze svého rozpočtu,“ dodala tisková mluvčí meziříčské radnice Renata Votrubová.

Foto: www.valasskemezirici.cz