Beranům se stále nedaří, v pátek podlehli doma Pardubicím

06.02.2021 06:42

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 43. kola Tipsport extraligy 2020/21 s týmem HC Dynamo Pardubice 1:3 a vyšli potřetí v řadě bez bodového zisku.
Hosté byli od začátku utkání aktivnější a řadu jejich šancí zneškodnil strážce beraní svatyně Kořének a tak první dějství skončilo bez branek.
V druhé části mohli domácí hokejisty rozveselit Okál a po něm Fryšara, jenže neuspěli. Bezbrankový stav vydržel až do 26. minuty, poté udeřilo Dynamo. Berani mohli vyrovnat za několik sekund, ale Ondráček svoji šanci nevyužil, Zanedlouho šli hosté do dvoubrankového náskoku.
Berani ještě vykřesali naději na zvrat kontaktním gólem z přesilovky na začátku třetí třetiny, ale Východočeši dali za necelé dvě minuty rychlou odpověď v podobě třetí vstřelené branky. Berani prohráli doma potřetí z posledních čtyř utkání a v tabulce jsou nadále na třináctém místě. Na předkolo play off ztrácí stále sedm bodů. Jediný gól vstřelil Zdeněk Okál.

PSG Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice 1:3 (0:0, 0:2, 1:1). Zlín hraje v neděli 7. února na ledě Třince.